Moscow-Post RSS
20 Января 2018

ОБСЄ перегляне свою операцію на Донбасі

З-за обстрілу СММ ОБСЄ перегляне моніторингові операції в Донбасі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

ОБСЄ перегляне свою операцію на Донбасі

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні прийняла рішення про перегляд своїх наглядових операцій в деяких районах Донбасу. Це пов'язано з останніми подіями, пов'язаними з порушенням безпеки

«У відповідь на випадки порушення безпеки в останні дні, включаючи інцидент неподалік від міста Щастя в неділю, СММ переглядає свої моніторингові операції у визначених районах», - повідомляють в ОБСЄ.

Раніше спостерігачі вже не раз підкреслювали необхідність абсолютно безпечного доступу для своїх співробітників.

Нагадаємо, що раніше делегація ОБСЄ на чолі з координатором підгрупи з гуманітарних питань Тоні Фрішем потрапила під мінометний обстріл у районі міста Щастя.

Цей обстріл провели українські військові.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья